Galeria fotografii
Komentarze do zdjęć z dnia 2025-09-11
Antoni[2025-09-11 20:24:11] W Armenii jest wiele wiekowych ¶wi±tyń, niby podobne ale w każdej z nich odnajd
Antoni[2025-09-11 20:11:00] Lubię stare Aule, więc byłem w Auli Leopoldina, jak też miałem przyjemno¶ć lat
Antoni[2025-09-11 20:00:49] Zapewne będ±c w Khor Virap, zeszła¶ do studni, gdzie przez kilkana¶cie lat więzi
Galeria fotografii
Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży.
Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.
Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci -
przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.















